Katty Uytersprot
RIZIV 560008-70
🥗 Diëtist 📍 Stekene
In het kort

Katty Uytersprot is diëtist in Stekene, specialisaties: voedingsadvisering, gewichtsbeheer, normalisering eetpatronen, individuele voedingstherapie, 23 jaar ervaring.

  • 📍 Kerkstraat 23, 9190 Stekene
  • 📞 0496 33 41 17
Dit profiel is samengesteld op basis van publieke gegevens (RIZIV). Tarieven zijn indicatief en kunnen per praktijk verschillen. Bent u deze diëtist? Claim uw profiel →

Contactgegevens

📍
Adres
Kerkstraat 23
9190 Stekene
📞
🌐
💬

Wat bezoekers zeggen

Over Katty Uytersprot in Stekene

Nog geen ervaringen gedeeld. Wees de eerste die andere patiënten helpt.

Help mee, deel jouw ervaring met andere patiënten in Stekene:

Snelle score (1 klik)
Nieuwe patiënt?
Wachttijd afspraak
⚑ Fout in de gegevens melden

Beoordelingen

Nog geen reviews voor Katty Uytersprot. Wees de eerste die uw ervaring deelt.

Wordt niet publiek getoond, enkel ter controle.

Reviews worden nagekeken voor ze verschijnen. Ongepaste of valse reviews worden verwijderd.

📍 Kerkstraat 23, 9190 Stekene Open in Maps →

Onafhankelijke diëtiste in Stekene met 30+ jaar ervaring, Bachelor Nutrition & Dietetics, RIZIV-erkend, specialist in individuele dieetbegeleiding.

voedingsadvisering gewichtsbeheer normalisering eetpatronen individuele voedingstherapie

Praktijkinfo

RIZIV-nummer
560008-70
Erkend sinds
2003 (23 jaar ervaring)
Kwalificatie
Diëtisten

Tarieven & terugbetaling

Eerste consultatie
Intakegesprek + voedingsanamnese + persoonlijk voedingsplan
€ 60 - 80
Vrij tarief; soms deels terugbetaald via ziekenfonds
Vervolgconsultatie
Opvolging voedingsplan, per sessie
€ 40 - 60
Vrij tarief
Diabeteseducatie (RIZIV)
Erkende diëtist + doorverwijzing arts vereist
€ 30 - 40
Grotendeels terugbetaald (8 consultaties/jaar)

Tarieven zijn indicatief op basis van RIZIV-nomenclatuur 2026.

Veelgestelde vragen over Katty Uytersprot

Voor een gewone raadpleging bij een diëtist hebt u geen doorverwijzing nodig. Voor RIZIV-terugbetaling (bij diabetes, chronische nierinsufficiëntie of bepaalde andere aandoeningen) is een voorschrift van uw huisarts of specialist wel vereist.
Katty Uytersprot hanteert vrije tarieven. Een eerste consultatie kost doorgaans €60 tot €80, vervolgconsulten €40 tot €60. Voor patiënten met diabetes of chronische nierinsufficiëntie is terugbetaling via het RIZIV mogelijk (8 consultaties/jaar) mits doorverwijzing van uw arts.
Voor een afspraak bij Katty Uytersprot neemt u telefonisch contact op via 0496 33 41 17.
Neem mee: uw identiteitskaart, een lijst van uw medicatie, eventuele bloedresultaten, een doorverwijzing van uw arts als u terugbetaling wenst, en indien mogelijk een voedingsdagboek van de afgelopen dagen.
Een diëtist analyseert uw eetgewoonten, stelt een persoonlijk voedingsplan op en begeleidt u bij een gezonder eetpatroon. Katty Uytersprot werkt met klachten zoals overgewicht, diabetes, voedselintoleranties, hoge cholesterol, maag-darmklachten en sportvoeding.
Het RIZIV betaalt dieetconsultaties terug voor een beperkt aantal chronische aandoeningen: diabetes type 1 en 2, chronische nierinsufficiëntie, cystische fibrose en fenylketonurie. U hebt een voorschrift van uw arts nodig en de diëtist moet erkend zijn voor die indicatie. Bovendien voorzien de meeste ziekenfondsen via hun aanvullende verzekering ook een tegemoetkoming voor andere dieetconsultaties. Informeer bij uw mutualiteit naar de exacte voorwaarden.

Diëtisten in de buurt

Alle diëtisten in Stekene →
🥗 Bent u Katty Uytersprot?

Beheer uw contactgegevens, openingsuren en afspraakmogelijkheden zelf.

Profiel claimen →
⭐ Bent u bij deze diëtist geweest?
Help anderen met een korte review.