Ali-Mustafa Ramji
RIZIV 565680-24
🥗 Diëtist 📍 Sint-Joost-Ten-Node
In het kort

Ali-Mustafa Ramji is diëtist in Sint-Joost-Ten-Node, verbonden aan Nutrisomewhere, specialisaties: medische voeding, duurzame voedingsbalans, adolescenten en volwassenen, 1 jaar ervaring.

  • 📍 Scailquinstraat 35 C10, 1210 Sint-Joost-Ten-Node
Dit profiel is samengesteld op basis van publieke gegevens (RIZIV). Tarieven zijn indicatief en kunnen per praktijk verschillen. Bent u deze diëtist? Claim uw profiel →

Contactgegevens

📍
Adres
Scailquinstraat 35 C10
1210 Sint-Joost-Ten-Node
💬

Wat bezoekers zeggen

Over Ali-Mustafa Ramji in Sint-Joost-Ten-Node

Nog geen ervaringen gedeeld. Wees de eerste die andere patiënten helpt.

Help mee, deel jouw ervaring met andere patiënten in Sint-Joost-Ten-Node:

Snelle score (1 klik)
Nieuwe patiënt?
Wachttijd afspraak
⚑ Fout in de gegevens melden

Beoordelingen

Nog geen reviews voor Ali-Mustafa Ramji. Wees de eerste die uw ervaring deelt.

Wordt niet publiek getoond, enkel ter controle.

Reviews worden nagekeken voor ze verschijnen. Ongepaste of valse reviews worden verwijderd.

📍 Scailquinstraat 35 C10, 1210 Sint-Joost-Ten-Node Open in Maps →

Diëtiste van Haute École Léonard de Vinci. Werkt bij CentrEmergences in Ixelles en CHU Saint-Pierre in Brussel. Personaliseerde aanpak zonder beperking.

medische voeding duurzame voedingsbalans adolescenten en volwassenen

Praktijkinfo

RIZIV-nummer
565680-24
Erkend sinds
2025 (1 jaar ervaring)
Kwalificatie
Diëtisten
Praktijk
Nutrisomewhere

Tarieven & terugbetaling

Eerste consultatie
Intakegesprek + voedingsanamnese + persoonlijk voedingsplan
€ 60 - 80
Vrij tarief; soms deels terugbetaald via ziekenfonds
Vervolgconsultatie
Opvolging voedingsplan, per sessie
€ 40 - 60
Vrij tarief
Diabeteseducatie (RIZIV)
Erkende diëtist + doorverwijzing arts vereist
€ 30 - 40
Grotendeels terugbetaald (8 consultaties/jaar)

Tarieven zijn indicatief op basis van RIZIV-nomenclatuur 2026.

Veelgestelde vragen over Ali-Mustafa Ramji

Voor een gewone raadpleging bij een diëtist hebt u geen doorverwijzing nodig. Voor RIZIV-terugbetaling (bij diabetes, chronische nierinsufficiëntie of bepaalde andere aandoeningen) is een voorschrift van uw huisarts of specialist wel vereist.
Ali-Mustafa Ramji hanteert vrije tarieven. Een eerste consultatie kost doorgaans €60 tot €80, vervolgconsulten €40 tot €60. Voor patiënten met diabetes of chronische nierinsufficiëntie is terugbetaling via het RIZIV mogelijk (8 consultaties/jaar) mits doorverwijzing van uw arts.
Voor een afspraak bij Ali-Mustafa Ramji kunt u contact opnemen met de praktijk.
Neem mee: uw identiteitskaart, een lijst van uw medicatie, eventuele bloedresultaten, een doorverwijzing van uw arts als u terugbetaling wenst, en indien mogelijk een voedingsdagboek van de afgelopen dagen.
Een diëtist analyseert uw eetgewoonten, stelt een persoonlijk voedingsplan op en begeleidt u bij een gezonder eetpatroon. Ali-Mustafa Ramji werkt met klachten zoals overgewicht, diabetes, voedselintoleranties, hoge cholesterol, maag-darmklachten en sportvoeding.
Het RIZIV betaalt dieetconsultaties terug voor een beperkt aantal chronische aandoeningen: diabetes type 1 en 2, chronische nierinsufficiëntie, cystische fibrose en fenylketonurie. U hebt een voorschrift van uw arts nodig en de diëtist moet erkend zijn voor die indicatie. Bovendien voorzien de meeste ziekenfondsen via hun aanvullende verzekering ook een tegemoetkoming voor andere dieetconsultaties. Informeer bij uw mutualiteit naar de exacte voorwaarden.

Diëtisten in de buurt

Alle diëtisten in Sint-Joost-Ten-Node →
🥗 Bent u Ali-Mustafa Ramji?

Beheer uw contactgegevens, openingsuren en afspraakmogelijkheden zelf.

Profiel claimen →
⭐ Bent u bij deze diëtist geweest?
Help anderen met een korte review.