Edith Deprez
RIZIV 564414-29
🥗 Diëtist 📍 Ieper
In het kort

Edith Deprez is diëtist in Ieper, specialisaties: nierproblemen, sportvoeding, gastro-intestinale problemen, 10 jaar ervaring.

  • 📍 Willibaldlaan 54, 8900 Ieper
  • 📞 0498 35 10 75
Dit profiel is samengesteld op basis van publieke gegevens (RIZIV). Tarieven zijn indicatief en kunnen per praktijk verschillen. Bent u deze diëtist? Claim uw profiel →

Contactgegevens

📍
Adres
Willibaldlaan 54
8900 Ieper
📞
🌐
💬

Wat bezoekers zeggen

Over Edith Deprez in Ieper

Nog geen ervaringen gedeeld. Wees de eerste die andere patiënten helpt.

Help mee, deel jouw ervaring met andere patiënten in Ieper:

Snelle score (1 klik)
Nieuwe patiënt?
Wachttijd afspraak
⚑ Fout in de gegevens melden

Beoordelingen

Nog geen reviews voor Edith Deprez. Wees de eerste die uw ervaring deelt.

Wordt niet publiek getoond, enkel ter controle.

Reviews worden nagekeken voor ze verschijnen. Ongepaste of valse reviews worden verwijderd.

📍 Willibaldlaan 54, 8900 Ieper Open in Maps →

Edith Deprez is een erkende diã«tist in Ieper (31 jaar oud) met focus op gezonde voeding en advies voor onder- en overgewicht. Zij hanteert een niet-traditionele aanpak gericht op leefstijl.

nierproblemen sportvoeding gastro-intestinale problemen

Praktijkinfo

RIZIV-nummer
564414-29
Erkend sinds
2016 (10 jaar ervaring)
Kwalificatie
Diëtisten

Tarieven & terugbetaling

Eerste consultatie
Intakegesprek + voedingsanamnese + persoonlijk voedingsplan
€ 60 - 80
Vrij tarief; soms deels terugbetaald via ziekenfonds
Vervolgconsultatie
Opvolging voedingsplan, per sessie
€ 40 - 60
Vrij tarief
Diabeteseducatie (RIZIV)
Erkende diëtist + doorverwijzing arts vereist
€ 30 - 40
Grotendeels terugbetaald (8 consultaties/jaar)

Tarieven zijn indicatief op basis van RIZIV-nomenclatuur 2026.

Veelgestelde vragen over Edith Deprez

Voor een gewone raadpleging bij een diëtist hebt u geen doorverwijzing nodig. Voor RIZIV-terugbetaling (bij diabetes, chronische nierinsufficiëntie of bepaalde andere aandoeningen) is een voorschrift van uw huisarts of specialist wel vereist.
Edith Deprez hanteert vrije tarieven. Een eerste consultatie kost doorgaans €60 tot €80, vervolgconsulten €40 tot €60. Voor patiënten met diabetes of chronische nierinsufficiëntie is terugbetaling via het RIZIV mogelijk (8 consultaties/jaar) mits doorverwijzing van uw arts.
Voor een afspraak bij Edith Deprez neemt u telefonisch contact op via 0498 35 10 75.
Neem mee: uw identiteitskaart, een lijst van uw medicatie, eventuele bloedresultaten, een doorverwijzing van uw arts als u terugbetaling wenst, en indien mogelijk een voedingsdagboek van de afgelopen dagen.
Een diëtist analyseert uw eetgewoonten, stelt een persoonlijk voedingsplan op en begeleidt u bij een gezonder eetpatroon. Edith Deprez werkt met klachten zoals overgewicht, diabetes, voedselintoleranties, hoge cholesterol, maag-darmklachten en sportvoeding.
Het RIZIV betaalt dieetconsultaties terug voor een beperkt aantal chronische aandoeningen: diabetes type 1 en 2, chronische nierinsufficiëntie, cystische fibrose en fenylketonurie. U hebt een voorschrift van uw arts nodig en de diëtist moet erkend zijn voor die indicatie. Bovendien voorzien de meeste ziekenfondsen via hun aanvullende verzekering ook een tegemoetkoming voor andere dieetconsultaties. Informeer bij uw mutualiteit naar de exacte voorwaarden.

Diëtisten in de buurt

Alle diëtisten in Ieper →
🥗 Bent u Edith Deprez?

Beheer uw contactgegevens, openingsuren en afspraakmogelijkheden zelf.

Profiel claimen →
⭐ Bent u bij deze diëtist geweest?
Help anderen met een korte review.