Ann-Sofie Pusceddu
RIZIV 564213-36
🥗 Diëtist 📍 Diepenbeek
In het kort

Ann-Sofie Pusceddu is diëtist in Diepenbeek, verbonden aan Artsenhuis De Steen, specialisaties: diabetes, 11 jaar ervaring.

  • 📍 Steenweg 172, 3590 Diepenbeek
  • 📞 0472 51 98 39
Dit profiel is samengesteld op basis van publieke gegevens (RIZIV). Tarieven zijn indicatief en kunnen per praktijk verschillen. Bent u deze diëtist? Claim uw profiel →

Contactgegevens

📍
Adres
Steenweg 172
3590 Diepenbeek
📞
💬

Wat bezoekers zeggen

Over Ann-Sofie Pusceddu in Diepenbeek

Nog geen ervaringen gedeeld. Wees de eerste die andere patiënten helpt.

Help mee, deel jouw ervaring met andere patiënten in Diepenbeek:

Snelle score (1 klik)
Nieuwe patiënt?
Wachttijd afspraak
⚑ Fout in de gegevens melden

Beoordelingen

Nog geen reviews voor Ann-Sofie Pusceddu. Wees de eerste die uw ervaring deelt.

Wordt niet publiek getoond, enkel ter controle.

Reviews worden nagekeken voor ze verschijnen. Ongepaste of valse reviews worden verwijderd.

📍 Steenweg 172, 3590 Diepenbeek Open in Maps →

Diëtiste en diabeteseducator geregistreerd via sociale kaart. Praktijk in Artsenhuis De Steen, Diepenbeek.

diabetes

Praktijkinfo

RIZIV-nummer
564213-36
Erkend sinds
2015 (11 jaar ervaring)
Kwalificatie
Diëtisten bevoegd voor diabeteseducatie
Praktijk
Artsenhuis De Steen

Tarieven & terugbetaling

Eerste consultatie
Intakegesprek + voedingsanamnese + persoonlijk voedingsplan
€ 60 - 80
Vrij tarief; soms deels terugbetaald via ziekenfonds
Vervolgconsultatie
Opvolging voedingsplan, per sessie
€ 40 - 60
Vrij tarief
Diabeteseducatie (RIZIV)
Erkende diëtist + doorverwijzing arts vereist
€ 30 - 40
Grotendeels terugbetaald (8 consultaties/jaar)

Tarieven zijn indicatief op basis van RIZIV-nomenclatuur 2026.

Veelgestelde vragen over Ann-Sofie Pusceddu

Voor een gewone raadpleging bij een diëtist hebt u geen doorverwijzing nodig. Voor RIZIV-terugbetaling (bij diabetes, chronische nierinsufficiëntie of bepaalde andere aandoeningen) is een voorschrift van uw huisarts of specialist wel vereist.
Ann-Sofie Pusceddu hanteert vrije tarieven. Een eerste consultatie kost doorgaans €60 tot €80, vervolgconsulten €40 tot €60. Voor patiënten met diabetes of chronische nierinsufficiëntie is terugbetaling via het RIZIV mogelijk (8 consultaties/jaar) mits doorverwijzing van uw arts.
Voor een afspraak bij Ann-Sofie Pusceddu neemt u telefonisch contact op via 0472 51 98 39.
Neem mee: uw identiteitskaart, een lijst van uw medicatie, eventuele bloedresultaten, een doorverwijzing van uw arts als u terugbetaling wenst, en indien mogelijk een voedingsdagboek van de afgelopen dagen.
Een diëtist analyseert uw eetgewoonten, stelt een persoonlijk voedingsplan op en begeleidt u bij een gezonder eetpatroon. Ann-Sofie Pusceddu werkt met klachten zoals overgewicht, diabetes, voedselintoleranties, hoge cholesterol, maag-darmklachten en sportvoeding.
Het RIZIV betaalt dieetconsultaties terug voor een beperkt aantal chronische aandoeningen: diabetes type 1 en 2, chronische nierinsufficiëntie, cystische fibrose en fenylketonurie. U hebt een voorschrift van uw arts nodig en de diëtist moet erkend zijn voor die indicatie. Bovendien voorzien de meeste ziekenfondsen via hun aanvullende verzekering ook een tegemoetkoming voor andere dieetconsultaties. Informeer bij uw mutualiteit naar de exacte voorwaarden.

Diëtisten in de buurt

Alle diëtisten in Diepenbeek →
🥗 Bent u Ann-Sofie Pusceddu?

Beheer uw contactgegevens, openingsuren en afspraakmogelijkheden zelf.

Profiel claimen →
⭐ Bent u bij deze diëtist geweest?
Help anderen met een korte review.