Catoo Claes
RIZIV 564986-39
🥗 Diëtist 📍 Dendermonde
In het kort

Catoo Claes is diëtist in Dendermonde, specialisaties: diabetes, 3 jaar ervaring.

  • 📍 Kroonveldlaan 50, 9200 Dendermonde
Dit profiel is samengesteld op basis van publieke gegevens (RIZIV). Tarieven zijn indicatief en kunnen per praktijk verschillen. Bent u deze diëtist? Claim uw profiel →

Contactgegevens

📍
Adres
Kroonveldlaan 50
9200 Dendermonde
💬

Wat bezoekers zeggen

Over Catoo Claes in Dendermonde

Nog geen ervaringen gedeeld. Wees de eerste die andere patiënten helpt.

Help mee, deel jouw ervaring met andere patiënten in Dendermonde:

Snelle score (1 klik)
Nieuwe patiënt?
Wachttijd afspraak
⚑ Fout in de gegevens melden

Beoordelingen

Nog geen reviews voor Catoo Claes. Wees de eerste die uw ervaring deelt.

Wordt niet publiek getoond, enkel ter controle.

Reviews worden nagekeken voor ze verschijnen. Ongepaste of valse reviews worden verwijderd.

📍 Kroonveldlaan 50, 9200 Dendermonde Open in Maps →

Gekwalificeerde diëtist en diabetes educator, werkzaam bij Groepspraktijk ZorgSaam in Dendermonde

diabetes

Praktijkinfo

RIZIV-nummer
564986-39
Erkend sinds
2023 (3 jaar ervaring)
Kwalificatie
Diëtisten bevoegd voor diabeteseducatie

Tarieven & terugbetaling

Eerste consultatie
Intakegesprek + voedingsanamnese + persoonlijk voedingsplan
€ 60 - 80
Vrij tarief; soms deels terugbetaald via ziekenfonds
Vervolgconsultatie
Opvolging voedingsplan, per sessie
€ 40 - 60
Vrij tarief
Diabeteseducatie (RIZIV)
Erkende diëtist + doorverwijzing arts vereist
€ 30 - 40
Grotendeels terugbetaald (8 consultaties/jaar)

Tarieven zijn indicatief op basis van RIZIV-nomenclatuur 2026.

Veelgestelde vragen over Catoo Claes

Voor een gewone raadpleging bij een diëtist hebt u geen doorverwijzing nodig. Voor RIZIV-terugbetaling (bij diabetes, chronische nierinsufficiëntie of bepaalde andere aandoeningen) is een voorschrift van uw huisarts of specialist wel vereist.
Catoo Claes hanteert vrije tarieven. Een eerste consultatie kost doorgaans €60 tot €80, vervolgconsulten €40 tot €60. Voor patiënten met diabetes of chronische nierinsufficiëntie is terugbetaling via het RIZIV mogelijk (8 consultaties/jaar) mits doorverwijzing van uw arts.
Voor een afspraak bij Catoo Claes kunt u contact opnemen met de praktijk.
Neem mee: uw identiteitskaart, een lijst van uw medicatie, eventuele bloedresultaten, een doorverwijzing van uw arts als u terugbetaling wenst, en indien mogelijk een voedingsdagboek van de afgelopen dagen.
Een diëtist analyseert uw eetgewoonten, stelt een persoonlijk voedingsplan op en begeleidt u bij een gezonder eetpatroon. Catoo Claes werkt met klachten zoals overgewicht, diabetes, voedselintoleranties, hoge cholesterol, maag-darmklachten en sportvoeding.
Het RIZIV betaalt dieetconsultaties terug voor een beperkt aantal chronische aandoeningen: diabetes type 1 en 2, chronische nierinsufficiëntie, cystische fibrose en fenylketonurie. U hebt een voorschrift van uw arts nodig en de diëtist moet erkend zijn voor die indicatie. Bovendien voorzien de meeste ziekenfondsen via hun aanvullende verzekering ook een tegemoetkoming voor andere dieetconsultaties. Informeer bij uw mutualiteit naar de exacte voorwaarden.

Diëtisten in de buurt

Alle diëtisten in Dendermonde →
🥗 Bent u Catoo Claes?

Beheer uw contactgegevens, openingsuren en afspraakmogelijkheden zelf.

Profiel claimen →
⭐ Bent u bij deze diëtist geweest?
Help anderen met een korte review.