Morgane Florin
RIZIV 565191-28
🥗 Diëtist 📍 Court-Saint-Etienne Online afspraak
In het kort

Morgane Florin is diëtist in Court-Saint-Etienne, verbonden aan Medicourt, 2 jaar ervaring.

  • 📍 Avenue Des Combattants 231, 1490 Court-Saint-Etienne
  • 📞 0455 17 75 80
  • 📅 Online afspraak beschikbaar
Dit profiel is samengesteld op basis van publieke gegevens (RIZIV). Tarieven zijn indicatief en kunnen per praktijk verschillen. Bent u deze diëtist? Claim uw profiel →

Contactgegevens

📍
Adres
Avenue Des Combattants 231
1490 Court-Saint-Etienne
📞
🌐
📅
Online afspraak
💬

Wat bezoekers zeggen

Over Morgane Florin in Court-Saint-Etienne

Nog geen ervaringen gedeeld. Wees de eerste die andere patiënten helpt.

Help mee, deel jouw ervaring met andere patiënten in Court-Saint-Etienne:

Snelle score (1 klik)
Nieuwe patiënt?
Wachttijd afspraak
⚑ Fout in de gegevens melden

Beoordelingen

Nog geen reviews voor Morgane Florin. Wees de eerste die uw ervaring deelt.

Wordt niet publiek getoond, enkel ter controle.

Reviews worden nagekeken voor ze verschijnen. Ongepaste of valse reviews worden verwijderd.

📍 Avenue Des Combattants 231, 1490 Court-Saint-Etienne Open in Maps →

Morgane Florin is een erkende diã«tist die werkzaam is bij het medisch centrum Mã©diCourt in Court-Saint-Etienne. Ze biedt zorg aan kinderen, adolescenten, volwassenen en ouderen.

Praktijkinfo

RIZIV-nummer
565191-28
Erkend sinds
2024 (2 jaar ervaring)
Kwalificatie
Diëtisten
Praktijk
Medicourt

Tarieven & terugbetaling

Eerste consultatie
Intakegesprek + voedingsanamnese + persoonlijk voedingsplan
€ 60 - 80
Vrij tarief; soms deels terugbetaald via ziekenfonds
Vervolgconsultatie
Opvolging voedingsplan, per sessie
€ 40 - 60
Vrij tarief
Diabeteseducatie (RIZIV)
Erkende diëtist + doorverwijzing arts vereist
€ 30 - 40
Grotendeels terugbetaald (8 consultaties/jaar)

Tarieven zijn indicatief op basis van RIZIV-nomenclatuur 2026.

Veelgestelde vragen over Morgane Florin

Voor een gewone raadpleging bij een diëtist hebt u geen doorverwijzing nodig. Voor RIZIV-terugbetaling (bij diabetes, chronische nierinsufficiëntie of bepaalde andere aandoeningen) is een voorschrift van uw huisarts of specialist wel vereist.
Morgane Florin hanteert vrije tarieven. Een eerste consultatie kost doorgaans €60 tot €80, vervolgconsulten €40 tot €60. Voor patiënten met diabetes of chronische nierinsufficiëntie is terugbetaling via het RIZIV mogelijk (8 consultaties/jaar) mits doorverwijzing van uw arts.
U kunt online een afspraak boeken bij Morgane Florin via de afspraakknop bovenaan deze pagina. Telefonisch contact kan ook via 0455 17 75 80.
Neem mee: uw identiteitskaart, een lijst van uw medicatie, eventuele bloedresultaten, een doorverwijzing van uw arts als u terugbetaling wenst, en indien mogelijk een voedingsdagboek van de afgelopen dagen.
Een diëtist analyseert uw eetgewoonten, stelt een persoonlijk voedingsplan op en begeleidt u bij een gezonder eetpatroon. Morgane Florin werkt met klachten zoals overgewicht, diabetes, voedselintoleranties, hoge cholesterol, maag-darmklachten en sportvoeding.
Het RIZIV betaalt dieetconsultaties terug voor een beperkt aantal chronische aandoeningen: diabetes type 1 en 2, chronische nierinsufficiëntie, cystische fibrose en fenylketonurie. U hebt een voorschrift van uw arts nodig en de diëtist moet erkend zijn voor die indicatie. Bovendien voorzien de meeste ziekenfondsen via hun aanvullende verzekering ook een tegemoetkoming voor andere dieetconsultaties. Informeer bij uw mutualiteit naar de exacte voorwaarden.

Diëtisten in de buurt

Alle diëtisten in Court-Saint-Etienne →
🥗 Bent u Morgane Florin?

Beheer uw contactgegevens, openingsuren en afspraakmogelijkheden zelf.

Profiel claimen →
⭐ Bent u bij deze diëtist geweest?
Help anderen met een korte review.